ozdobny element
ozdobny element
ozdobny element
ozdobny element
Drewno

Każdy nawet najbardziej zachwycający projekt nie może powstać bez odpowiednich materiałów. Ich dokładny dobór będzie zależał od przedsięwzięcia jakie Państwo planują.

Drewno to niezwykle wdzięczny materiał. Odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przetrwa wiele lat. Dlatego wykorzystujemy tylko prawdziwy surowiec. Trzymamy się z dala od płyt laminowanych.

W celu zwiększenia wytrzymałości konstrukcji stosujemy elementy drewnopochodne. Sklejki kojarzą się powszechnie z oszczędnościami. Jednak my z nich korzystamy wyłącznie po to, aby wzmocnić realizację i uchronić ją przed pęknięciami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy korzystać z folii czy plastików.

ozdobny element
ozdobny element
ozdobny element
ozdobny element
Ochrona drewna

Realizacja nie może zostać bez ochrony. Nasza firma stawia przede wszystkim na woski i oleje. Oprócz nich używamy również farby akrylowe i poliuretanowe. Dbamy o to, aby preparaty te pochodziły z najbardziej renomowanych firm.

Pokrycie drewna warstwą odpowiedniego preparatu, nie tylko daje odpowiednią osłonę przed codziennym użytkowaniem. Daje ono efekt wspaniałego wykończenia, przez co skończony projekt, zachwyci każdego!