Drewno

Każdy nawet najbardziej zachwycający projekt nie może powstać bez odpowiednich materiałów. Ich dokładny dobór będzie zależał od przedsięwzięcia jakie Państwo planują.

Drewno to niezwykle wdzięczny materiał. Odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przetrwa wiele lat. Dlatego wykorzystujemy tylko prawdziwy surowiec. Trzymamy się z dala od płyt laminowanych.

W celu zwiększenia wytrzymałości konstrukcji stosujemy elementy drewnopochodne. Sklejki kojarzą się powszechnie z oszczędnościami. Jednak my z nich korzystamy wyłącznie po to, aby wzmocnić realizację i uchronić ją przed pęknięciami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy korzystać z folii czy plastików.

Ochrona drewna

Realizacja nie może zostać bez ochrony. Nasza firma stawia przede wszystkim na woski i oleje. Oprócz nich używamy również farby akrylowe i poliuretanowe. Dbamy o to, aby preparaty te pochodziły z najbardziej renomowanych firm.

Pokrycie drewna warstwą odpowiedniego preparatu, nie tylko daje odpowiednią osłonę przed codziennym użytkowaniem. Daje ono efekt wspaniałego wykończenia, przez co skończony projekt, zachwyci każdego!