O firmie

Firma istnieje i prowadzi swoją działalność na rynku od 1981 roku. Nasza wizytówka to produkcja drzwi wewnętrznych i zewnętrznych wg oryginalnych wzorów własnych, projektowanych z myślą zarówno o klientach indywidualnych jak i biurach aranżacji wnętrz. Nasze drzwi zdobią rezydencje prywatne i budynki instytucji publicznych.

Od samego początku naszej działalności kładziemy nacisk na najwyższą jakość oferowanych wyrobów i profesjonalną obsługę naszych klientów. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie najlepszych technologii doboru surowców i komponentów. Nasze drzwi są produkowane z wysokogatunkowego drewna dębowego, selekcjonowanego i suszonego we własnej suszarni, naszymi dostawcami komponentów są najlepsze i sprawdzone firmy zachodnie przede wszystkim włoskie i austriackie. To wszystko sprawia, iż nasze wyroby funkcjonują niezawodnie i długo, stanowiąc prawdziwą i niepowtarzalną ozdobę pięknych wnętrz i obiektów.

Nowoczesna technologia, którą stosujemy to również dbałość o ochronę środowiska naturalnego. Do produkcji stosujemy przyjazne środowisku surowce a własna spalarnia odpadów produkcyjnych zapewnia zapotrzebowanie na energię cieplną firmy.

Pracujemy dla klientów, dla których piękne i funkcjonalne drzwi są równie ważne dla podkreślenia indywidualnego stylu wnętrz jak i inne elementy jego wystroju. Powinny być dobrane tak, by uzupełniały wystrój wnętrz podkreślając indywidualny styl i osobowość właściciela, oddając niepowtarzalny klimat własnego domu.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub pragną skonsultować jakiś projekt, zapraszam do zakładki KONTAKT.